نکات موفقیت از زبان برایان تریسی

موفقیت از زبان برایان تریسی

موفقیت از زبان برایان تریسی

بریان تریسی یکی از رهبران حوزه موفقیت در جهان می باشد. او کسی است که نامش در تمام کشور ها شهرت دارد. برگزاری سمینار های مختلف در زمینه موفقیت و ایجاد انگیزه یکی از کار های برایان تریسی است. هم چنین او چندین کتاب درباره موفقیت و راه های رسیدن به موفقیت چاپ کرده است. جالب است بدانید برایان کسی بوده است که در کودکی باربر بوده است. از همان دوران همیشه درگیراین بوده است که چرا بقیه از من موفق تر هستند. با کار و تلاش بسیار زیاد توانسته هم اکنون به یکی از مراجع در زمینه های انگیزشی و موفقیت تبدیل شود. نام او را هم اکنون در کنار بزرگانی هم چون جک کانفیلد و رابرت کیوساکی در جهان به زبان می آورند. در این مطلب قصد داریم چند نکته درباره موفقیت از زبان برایان تریسی را برای شما بیان کنیم.

عادت های خوب در خود ایجاد کنید

به عقیده برایان بخش مهمی از زندگی ما را عادت هایمان تشکیل می دهند. او از همین نکته استفاده کرده است. ما در طول روز ما اعمال بسیاری را انجام می دهیم. تا به حال فکر کرده اید که چند درصد آن ها تکراری هستند؟ در واقع این همان عادت است. در واقع عادت به کارهایی گفته می شود که انسان با کم ترین فکر قادر به انجام آن است. این عادت ها انتخاب خود ما هستند. چه آن هایی که برای به دست آوردنش تمرین کرده ایم. چه آن هایی که در ناخودآگاه ما شکل گرفته است. درنهایت ما با تمرین می توانیم عادت های خوبی در خود ایجاد کنیم که به روند پیشرفت ما و در نهایت موفقیت ما بسیار کمک کننده باشد.

موفقیت از زبان برایان تریسی

رویاهایتان را رها نکنید

بسیاری از افرادی که در حوزه موفقیت فعالیت می کنند با این مورد موافق هستند. در بیان موفقیت از زبان برایان تریسی هم باید بگوییم که او نیز این جمله را قبول دارد. او می گوید رسیدن به هدف و موفقیت زمان بر است. افراد بسیار زیادی هستند که در سن بالای 40 سال به رویای خود رسیده اند. اگر آن ها رویای خود را رها می کردند و به کار کردن مثل سایر افراد مشغول می شدند، هرگز به هدف خود نمی رسیدند. درست است که هدف و زمان رسیدن به هدف بسیار مهم است . ولی دلیل نمی شود دست از تلاش بردارید.

روی یک هدف تمرکز کنید

یکی دیگر از نکته های موفقیت از زبان برایان تریسی تمرکز است. او می گوید 10 هدف را برای خود مشخص کنید که در یکسال آینده می خواهید به آن برسید. سپس وقت بگزارید و ببینید اگر قرار باشد تنها یک هدف را انتخاب کنید کدام است؟ پس از انتخاب تمرکز خود را تنها بر روی آن بگزارید و وقتی به دستش آورید سراغ هدف بزرگ بعدی بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code