تفكر مثبت ،‌ زندگی‌مثبت را به همراه دارد

تفكر مثبت ،‌ زندگی‌مثبت

مراجع اثبات تفكر مثبت ،‌ زندگی‌مثبت 

وقتی صحبت از تفكر صحیح و پیامد های تفكر به میان می آید نیاز به مرجع حس می شود. كتاب ها ، اشخاص و یا مطالب بسیار زیادی در این زمینه و در زمینه موفقیت وجود دارد. از جمله افراد به نام در حوزه مثبت اندیشی می توان به جك كانفیلد، برایان تریسی، رابرت كیوساكی و … نام برد. هر كدام از این افراد كتاب های مختلفی را در زمینه موفقیت، راه های رسیدن به موفقیت و تاثیر تفكر انسان در موفقیت تالیف كرده اند. یكی دیگر از كتاب هایی كه بدون شك مرجع بسیار مناسبی برای اثبات تفكر مثبت ،‌ زندگی‌مثبت است كتاب راز است.

در این كتاب نویسنده جدایی از نوشته ها و تحقیقات خودش از جملات بسیار معروف افراد بزرگ نیز استفاده كرده است. البته فیلم راز نیز منتشر شده است كه می توانید آن را مشاهده كنید. در این مطلب قصد داریم خلاصه ای از اطلاعاتی را كه در فیلم راز به دست آورده ایم برای شما بازگو كنیم.

تفكر مثبت ،‌ زندگی‌مثبت

مثبت اندیشی و تاثیر آن در زندگی

در كتاب راز یك نكته كلیدی ذكر شده است. تفكر! به عقیده نویسنده و بسیاری از افراد موفق تفكر مهم ترین نكته در مسیر موفقیت است. حتما برای شما هم پیش آمده است كه به یك غذا فكر كنید و ظهر كه به منزل می روید همان غذا را آماده داشته باشید. این نمونه بسیار ساده ای از قدرت تفكر در انسان است. در ابعاد بزرگ تر می توان به موفقیت های هر چند كوچكی اشاره كرد كه هر فرد به دست می آورد. با كمی دقت متوجه می شوید كه شاید سال پیش یا در زمان كودكی به هدقی فكر می كرده اید. سال ها گذشته ولی به آن رسیده اید. 

زندگی دقیقا به همین راحتی است. سعی كنید متوجه شوید به چه چیزی علاقه دارید. هدف تان چیست؟ سپس فكرتان را روی آن متمركز كنید. در مرحله بعد فقط و فقط به نمات مثبت آن هدف فكر كنید. وقتی تصمیم بگیرید حركتی بكنید ابزار و وسایل آن به خودی خود در مسیر شما قرار می گیرد. تفكر مثبت ،‌ زندگی‌مثبت را برای شما به ارمغان می آورد. اگر شما مدام ناراضی باشید و افكار منفی را دور خود بچرخانید چه می شود؟ حال غریبی خواهید داشت. همیشه ناراضی خواهید بود. احساس شكست می كنید. دقیقا وقتی افكار مثبت را در زندگی خود جریان دهید احساس موفقیت و پیروزی به شما دست می دهد. پس مانند افراد موفق رفتار كنید و تفكر مثبت را از خود دور نكنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code