اثر تفكر مثبت در روند موفقيت

اثر تفكر مثبت

اثر تفكر مثبت در زندگی

از آغاز خلقت انسان های بسیار زیادی به دنیا آمده اند و فوت شده اند. نام برخی ماندگار شد و نام برخی نشد. یك سری از آن ها به عنوان افراد موفق شناخته می شوند و یك سری به عنوان افراد عادی تلقی می شوند. اگر در حال حاضر شما در حال خواندن این مطلب هستید به این معناست كه به موفق شدن علاقه دارید. بحث موفقیت در عین پیچیدگی و سختی هایی كه دارد بسیار شیرین و لذت بخش است. دلیل آن هم این است كه وقتی پس از تلاش به موفقیت دست پیدا می كنید لذت وصف ناپذیری را در خود حس می كنید. مهم ترین و اساسی ترین نكته در مسیر موفقیت تفكر مثبت است. در این مطلب قصد داریم اثر تفكر مثبت را برای شما باز كنیم.

اثر تفكر مثبت

فكر كنید تا تبدیل شوید

یكی از معروف ترین جمله های نویسنده بزرگ برایان تریسی همین است :‌ شما به آن چیزی تبدیل می شوید كه بیش تر به آن فكر می كنید. همین جمله اساس بسیاری از سمینار های موفقیت است كه در همه جای جهان برگزار می شود. نویسنده ها و پژوهشگر های مختلفی زندگی افراد موفق زیادی را بررسی كرده اند. آن ها به این نتیجه رسیدند كه تفكر، ایده پردازی،‌شناخت نیاز، تلاش و عوامل بسیار زیادی در رسیدن به موفقیت اثر می گذارد. نكته های بسیاری در این پژوهش ها مشترك هستند. یكی از مهم ترین آن ها تفكر و به خصوص اثر تفكر مثبت است. این پژوهشگران معتقدند كه انسان های مثبت اندیش انرژی مثبت بیش تری را جذب می كنند و در نتیجه ذهن آرام تری برای رسیدن به هدف دارند.

اثر تفكر مثبت واقعی است

چرا در مراسم سوگواری فاز غم دارید در حالی كه در مراسم عروسی فاز شادی وجود دارد. ممكن است جشن عروسی یا مراسم ختم از نزدیكان شما هم نباشد. دلیل آن وجود انرژی است. در مراسم عروسی همه خوشحال هستند و به صورت خودكار انرژی مثبت زیادی وجود دارد. كاملا خودكار و بی دلیل حال همه خوب است و احساس رضایت و شادی می كنند. برعكس این اتفاق نیز در مراسم ختم و سوگواری می افتد. اگر شما انرژی مثبت می خواهید باید در جمع هایی باشید كه حال شما را خوب می كنند. اگر هدف تان رسیدن به یك هدف است مثلا فوتبالیست شدن، بهترین اتفاق این است كه با فوتبالیست های كوچك و بزرگ نشست و برخواست كنید. با این كار علاوه بر كسب تجربه از افراد هم رشته ی خودتان می توانید قدم های بزرگی نیز در زمینه مورد نظرتان بردارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code