آرزوها حكم پیروزی هستند

آرزوها حكم پیروزی

چرا داشتن آرزو مهم است

كسانی كه برای استخدام به چند شركت مختلف مراجعه كرده باشند، تجربه های مختلفی دارند. كسانی كه به عنوان مصاحبه كننده از شما سوال می پرسند روانشناسی بسیار بالایی دارند. آن ها تلاش می كنند با بیان سوالات مختلف سطح شما را در حرفه مورد نظر بسنجند. اما در كنار توانایی شما در كار، مولفه های دیگری نیز مهم هستند. مثلا اخلاق حرفه ای در كار. این افراد سوالاتی را می پرسند كه به كمك آن روحیات اخلاقی شما را هم بشناسند. یكی از سوالات مشترك آن ها این است كه درباره آرزو های شما می پرسند. آرزوها حكم پیروزی را دارند. كسانی كه آرزو های بزرگ تری دارند می توانند به سرعت پیشرفت كنند. در نتیجه این پیشرفت، شركت نیز پیشرفت می كند. این تنها یكی از هزاران نمونه هایی است كه به وضوح بیان می كند داشتن آرزو چقدر می تواند اهمیت داشته باشد.

آرزوها حكم پیروزی

آرزوها حكم پیروزی را دارند

همان قدر كه داشتن آرزو مهم است باید به نكات بسیاری نیز توجه كرد. یكی از این نكات این است كه آرزوهای احمقانه را كنار بگذاریم. باید یاد بگیریم كه به آرزوهایمان برسیم. پس برای وقتی كه می خواهید بگذارید ارزش قائل باشید. در یكی از تعاریف موفقیت این گونه بیان می شود كه موفقیت حاصل داشتن آرزو و تلاش است. پس قطعا آرزوها حكم پیروزی را ایفا می كنند. هر چه آرزو های شما بزرگ تر باشند تلاش بیش تری می طلبد. اگر برای زندگی و آرزو هایتان برنامه ای نداشته باشید ممكن است در موقعی آرزویی بكنید كه همه چیز را به خاطرش فدا كنید و به آن آرزو هم نرسید. پس برای رسیدن به آرزو هایتان برنامه ریزی را یاد بگیرید.

می گویند مردی صندوقچه ای پیدا كرد كه در آن گوهر شب چراغ بود. روی صندوقچه نوشته بود اين گوهر هر چه در ذهن تان بگذرد را می تواند به واقعیت تبدیل كند. مرد گوهر را گرفت و شروع به آرزو كرد. كار های مختلف، معشوقه های مختلف، پول و ملك های بسیار زیاد، همه این ها را تجربه كرد. شب كه شد گوهر را در دستش گرفت و ناگهان با خودش فكر كرد اگر گوهر شب چراغ را از دست بدهم چه؟ نتیجه آن شد كه گوهر ناپدید شد و تمام.

دقیقا این داستان بیان می كند كه هیچ گوهری بالاتر از ذهن آدمی نیست. اگر گفته می شود كه آرزوها حكم پیروزی را دارند، پس ذهن تان را پر كنید از آرزوهای منطقی و برای آن ها برنامه ریزی كنید و تلاش كنید. قطعا گوهر ذهن هر آن چه شما نیاز دارید برایتان فراهم می كند. كافی است باور كنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code