راه کارهای موفقیت از زبان فلورانس اسکاول شین

موفقیت از زبان فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین کیست

او یک نویسنده اهل نیوجرسی می باشد. او در سال 1871 به دنیا آمد. در دوران نوجوانی به سمت اندیشه نو رفت. او را به خاطر کلام تاثیر گذارش بسیار ستایش می کردند. فلورانس اسکاول شین نویسنده کتاب 4 اثر است. این کتاب در دنیا شهرت بسیار زیادی دارد. در این مطلب قصد داریم به بررسی موفقیت از زبان فلورانس اسکاول شین بپردازیم. ذکر چند جمله از زبان قطعا خالی از لطف نیست با ما همراه باشید.

نکته های موفقیت از زبان فلورانس اسکاول شین

مهم نیست که دیگران چه می کنند!شما برای آن ها آرزوی سعادت و برکت کنید. گرایش های سازنده و ارزشمند تان را نثار آن ها کنید.

در همین جمله نکات بسیار زیادی نهفته است. فلورانس اسکاول شین می گوید اگر دیگران موفق می شوند یا نمی شوند به شما ربطی ندارد. به جای ان که ذهن خود را بر روی کار دیگران متمرکز کنید بر روی کار خودتان متمرکز شوید. ا به حال دقت کرده اید که هر کدام از ما در روز چند دقیقه یا ساعت را به تحلیل زندگی دیگران و یا حسادت و چیزهایی امثال آن می گزرانیم. این در حالی است که همیشه می گوییم وقت نداریم. واقعا یک توجیح است.

موفقیت از زبان فلورانس اسکاول شین

همه ی انسان های کره خاکی، تمایل به عشق دارند. مشکل شما هر چه باشد با عشق آن را برطرف کنید.

نیروی عشق  یکی از موهبت های خدا می باشد.  یکی از نکته های موفقیت از زبان فلورانس اسکاول شین عشق است. او معتقد است که باید عشق ورزید. عشق شاید در کوتاه مدت به مشکل شما کمک نکند. ولی در طولانی مدت قطعا راه گشاست. سعی کنید همواره اطرافیان تان را دوست داشته باشید و به آن ها عشق بورزید.

نخستين گام برای کسب موفقيت اينست که از آنچه هستيد شادمان باشيد.به محض آرام شدن درياي افکار کشتي هاي نجات از راه ميرسند.خدا به زمان احتیاج ندارد و هرگز دیر نمی کند.

یکی دیگر از جمله های معروف او می گوید که راضی باشید. از حدی که در آن هستید راضی باشید ولی همواره به فکر پیشرفت باشید. نا رضایتی مانند ترمز است. سرعت شما را می گیرد و کم کم شما را از حرکت باز می دارد.

اگر از قدرت کلام بی خبرید! بدانید که: یک عبارت تاکیدی نیکوی مثبت بیش از هزار اندیشه منفی قدرت دارد و دو عبارت نیکوی مثبت بیش از ده هزار اندیشه منفی.

قدرت کلام واقعا مهم است. کلمه های بسیار هم معنی وجود دارند ولی نحوه بیان متفاوت است. حتی لحن بیان افراد ممکن است حس و حال متفاوتی را القا کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code