سخنانی از بزرگان که می‌توانند زندگی شما را متحول سازند

سخنانی از بزرگان

زندگی هر فردی با موفقیت‌ها و شکست‌ها و تلخی‌ها و شیرینی‌ها و تجربه‌های خوب و بد همراه است. آنچه که مهم است نحوه‌ی برخورد و مواجه شدن ما با این مسائل هستند. طرز تفکر انسان‌ها در رابطه با این مسائل می‌تواند کمک کننده و یا حتی برعکس باشد. در زمینه‌های موفقیت و انگیزش جملات بسیاری زیادی وجود دارد که در این قسمت از آموزش‌های lifedream تعدادی از ناب‌ترین سخنان از بزرگان  گذشته و حال جمع آوری شده‌اند.

سخنان ناب:

1– اگر من با دو فرد دیگر قدم بزنم، هر دو آنها معمان من هستند. من ویژگی‌های خوب یکی از آنها را انتخاب و به آنها عمل می‌کنم و ویژگی‌های بد دیگری را انتخاب و آنها را در خودم اصلاح می‌کنم. (کنفسیوس)

2- خود بودن، در دنیایی که همه چیزی مدام در حال تغییر و تلاش برای تغییر شما به فرد دیگری هستند. بزرگترین موفقیت است.(امرسون)

 

3-مثبت و شاد باشید. سخت کار کنید و امید خود را از دست ندهید. در معرض انتقاد قرار بگیرید و یاد بگیرید، و اطراف خود را با افراد شاد ، گرم و اصیل محاصره کنید.(تنا دیسای)

 

4-هیچ محدودیتی برای ذهن وجود ندارد، به جز آنهایی که ما تاییدشان کنیم. هم فقر و هم ثروت هدیه فکرند. (ناپلئون هیل)

 

5- هیچ چیزی غیر ممکنی وجود ندارد،  خود واژه می‌گوید: من ” ممکن ” هستم. (آدری هپ بورن)

 

6- رویاهای شما رایگان هستند. ولی مسیر رسیدن به رویاهاتان اینطور نیستند. شما برای رسیدن به آنها باید تلاش کنید.(جان سی مکس ول)

 

7- از داشتن عقیده و افکار مخالف با دیگران هرگز نترسید. زیرا هر عقیده‌ای که امروز مورد پذیرش است. روزی مخالف عقیده‌ی عموم بوده است.(برتراند راسل)

سخنانی از بزرگان

8- زیبایی لحظه‌ای آغاز می‌شود که تصمیم بگیری خودت باشی.(کوکو شانل)

 

9- بعضی وقت‌ها زندگی با آجر به سرت می‌کوبند، تو ایمانت را از دست نده.(استیو جابز)

 

10-بزرگترین لذت در زندگی انجام دادن کاری است که دیگران می‌گویند نمی‌توانی انجام دهی، پس هیچوقت تسلیم نشو.(رومن پولانسکی)

 

11- وظیفه مربی مدرن بریدن جنگل ها نیست، بلکه آبیاری بیابان ها است. (C.S.Lewis)

 

12-شما مغز در سر و  پا در کفش خود دارید. شما می توانید خود را در هر جهتی که انتخاب میکنید، جلو ببرید. شما خودتان می دانید که چه چیزی را می‌دانید. شما همان فردی هستید که تصمیم می گیرید کجا بروید. (دکتر س.اوس)

 

13-برای آنچه که می‌خواهید سخت تلاش کنید زیرا بدون مبارزه و تلاش به آن نخواهید رسید. شما باید نیرومند و شجاع باشید و بدانید که می توانید هر کاری را که در ذهن خود دارید انجام دهید. اگر کسی از شما انتقاد کرد و یا شما را تحقیر کرد، مهم نیست. فقط به خودتان ایمان داشته باشید و آن را به چیزی مثبت تبدیل کنید. (لی لابل)

 

14- ماموریت من در زندگی فقط  زنده ماندن نیست، بلکه پیشرفت است.(مایا آنجلو)

 

15- یا چیزی بنویسید که ارزش خواندن داشته باشد. یا کاری انجام دهید که ارزش نوشتن داشته باشد.(بنجامین فرانکلین)

و در پایان سخنان ناب را جملاتی زیبا از مهاتما گاندی به اتمام می‌رسانیم:

ابتدا تو را نادیده می‌گیرند، بعد به تو می‌خندند، سپس با تو می‌جنگند، و در نهایت تو پیروز می‌شوی.