چگونه انرژی مثبت جذب کنیم؟

انرژی مثبت

آیا به راحتی می‌‌توان انرژی مثبت را جذب نمود؟

در ابتدا باید تعریف صحیحی از قانون جذب داشته باشیم تا بدانیم انرژی مثبت چه معنایی دارد. بسیاری از افراد به اشتباه تصور می‌کنند به هر آنچه فکر بکنند حتی اگر احساس و توجه را در آن دخیل نکنند، به آن فکر که می‌تواند هر چیزی از جمله موقعیت خوب، ثروت، رابطه خوب و … می‌رسند. در صورتی که اینظور نیست قانون اول و نخستین قانون، ارتعاش و توجه است و قانون جذب یک قانون ثانویه است. یعنی برای رسیدن به هر چیزی خواه مثبت و یا منفی باید توجه زیادی به آن داشته باشید. این ارتعاش خواستن آن شی یا فرد و … به جهان و کائنات ارسال می‌شود و از این رو کائنات به گونه‌ای شکل می‌گیرند که افراد آن خواسته را جذب نمایند. با این اوصاف می‌توان نتیجه گرفت که انرژی مثبت همان ارتعاش مثبت است. یعنی اگر شما ارتعاش مثبت بفرستید طبق قوانین فیزیک همین انرژی به سمت شما باز می‌گردد.

هر آنچه که در دنیا می‌بینید اجسام و اشیا، غذاها، انسان‌ها و گیاهان و هر آنچه که فکرش را بکنید دارای ارتعاش هستند. طبق آیه‌ای از قرآن کریم به راحتی می‌توان به حقیقت این موضوع پی برد. خداوند در قرآن در آیه 88 سوره نمل می‌فرمایند:

کوه‌ها را می‌بینی و آنها را ساکن و جامد می‌پنداری در حالی که مانند ابر در حرکت‌اند. و این آفرینش خداوندی است که همه چیز را مستحکم آفریده است و او مسلما از تمام کارهایی که انجام می‌دهید آگاه است.

نکاتی در جهت جذب انرژی مثبت:

انرژی مثبت

1-آگاهانه فکر کنید:

نکته‌ی بسیار مهم این است که افکار شما ارتعاش دارند و به صورت امواج به خارج از ذهن شما پرتاپ می‌شوند و به قدری در جهان می‌چرخند تا بتوانند همانند خود را بیابند، تا آن را به سمت شما بازگردانند. چه بخواهید چه نخواهید این قانون در جهان وجود دارد و هر فردی باید پاسخ ارتعاش خود را دریافت نماید. شاید کمی بترسید ولی بسیار خوشحال کننده است. زیرا آگاهانه می‌توانید مانع ورود اتفاقات و افراد و رویدادهای منفی به زندگیتان شوید. حالا به این سوال پاسخ دهید: آیا باز هم افکار منفی و نگران کننده خواهید داشت؟؟؟

2- در محیط افرادی با افکار مثبت قرار گیرید:

شما به راحتی می‌توانید بدانید که در فکر هر فردی چه می‌گذرد؛ و اما چگونه؟؟؟

به راحتی می‌توان از سخنان افراد به آنچه که در ذهن آنها می‌گذرد، پی برد. بسیار دقت کنید که با چه کسانی بیشترین ارتباط را دارید. زیرا شما به میانگین 5 نفری تبدیل می‌شوید که بیشترین ارتباط را با آنها دارید. خود را در محاصره افراد موفق و با افکار عالی قرار دهید، افرادی که در حال حاضر با آرزویی که شما دارید، زندگی می‌کنند و به آنها رسیده‌اند.

3- به محیط منزل و کار خود توجه داشته باشید:

منزلی با انرژی مثبت

شما نیمی از روز خود را در محیط کار و نیمی از آن را در منزل صرف می‌کنید، پس بسیار مهم است که وقت خود را با افرادی صرف کنید که هم ارتعاش و هم فکر شما هستند.

اگر می‌خواهید متفاوت و عالی باشید باید با افراد عالی مراوده داشته باشید تا از آنها تاثیر بپذیرید. در محیط منزل خود از گل‌های مختلف استفاده کنید و از دیدن آنها لذت ببرید.از غذاهایی استفاده کنید که با مواد غذایی طبیعی و ارگانیک تهیه شده‌اند. تابلوهای زیبا با رنگ‌ها و منظره‌های چشم نواز در دیوارهای خود قرار دهید. از دیدن برنامه‌های تلویزیونی خشن پرهیز کنید. موسیقی آرام و یا موسیقی‌های با محتوا و غنی گوش دهید و زندگی خود را با کتاب‌ها و صدا‌ها و عکس‌ها و اشیای سراسر مثبت پر کنید.

4- مهربان باشید و بخشش را سرلوحه زندگی خود قرار دهید:

مهربانی، بخشش، خنده، صداقت و راستی همگی دارای ارتعاش و انرژی مثبت هستند. کینه ورزی، حسادت، دروغ گویی، بدخواهی و … همگی دارای ارتعاشات منفی هستند بنابراین سعی کنید آنها را از زندگی خود دور نگه دارید.

به دیگران نیکی کنید، بدون اینکه انتظاری از آنها داشته باشید.کار ناپسند دیگران را عفو کنید. گاها به افرادی که ارتباطتان با آنها سرد شده است، هدیه دهید مطمئنا احساسات و  اتفاقات خوبی وارد زندگیتان خواهد شد. و فراموش نکنید که :

نیکی هنری نیست به امید تلافی    نیکی به کسی کن که به کار تو نیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code